Lijn 86 Groningen Centraal Station - Haulerwijk Laweijstraat
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 4 apr 2024 om 15:07
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Regio's | West-Groningen, Noord-Drenthe, Zuidoost-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | 0-1x/uur (belbus) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 86 reed van Groningen via Hoogkerk, Peizermade, Peize, Donderen en Norg naar Haulerwijk.
Dienstregeling
- In de spitsrichting reed één rit van/naar Oosterwolde.
- Tijdens vakantieperioden reed 's ochtends vroeg slechts één rit naar Groningen, overige ritten reden alleen tussen Norg en Peize als belbus.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Overwinningsplein | ||
Hoogkerk, Rijksweg-Zuid | ||
Peizermade, Peizermade | ||
Peizerwold, Peizerwold | ||
Peize, Centrum | ||
Peize, Peizerpol | ||
Peize, Hoefsmid | ||
Donderen, Norgerweg | ||
Norg, De Vluchtheuvel | ||
Norg, Westeind | ||
Norg, Nachtegaalstraat | ||
Haulerwijk, De Elleboog | ||
Haulerwijk, Laweijstraat | ||
Haulerwijk, Koudenburg | ||
Weper, Weper | ||
Oosterwolde, Houtwal | ||
Oosterwolde, Busstation | ||
Oosterwolde, Nanningasluis |