Lijn 239 Hoorn Station - Medemblik Busstation (2011-2018)
Buslijn 239 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 11 december 2011 |
Voorganger(s) | 139 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | Zie lijn 139 |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | Zie lijn 139 |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 239 rijdt van Hoorn via Abbekerk en Opperdoes naar Medemblik.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Dampten | ||
Hoorn, Berkhouterweg | ||
Abbekerk, Busstation | ||
Opperdoes, Almersdorperbrug | ||
Opperdoes, Noorderpad | ||
Opperdoes, Julianastraat | ||
Opperdoes, Almereweg | ||
Opperdoes, De Oude Stiek | ||
Medemblik, Voorhamer | ||
Medemblik, Admiraliteitsweg | ||
Medemblik, Schuitevoerderslaan | ||
Medemblik, Vierkantje | ||
Medemblik, Compagniesingel | ||
Medemblik, Spooksingel | ||
Medemblik, Graaf Florislaan | ||
Medemblik, Busstation |
Geschiedenis
Vanaf 11 december 2011 werd de route van lijn 139 in Hoorn via Risdam geleid. Alleen op weekdagen bleef een snellere route via de A7 rijden. Ter verduidelijking kregen deze ritten voortaan het lijnnummer 239, de route en dienstregeling wijzigden verder niet.
Op een later moment gingen de ritten op zaterdag als lijn 239 rijden.