Lijn 761 Antwerpen, Rooseveltplaats - Luithagen
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 12 okt 2017 om 09:25
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 761 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 761 rijdt van Antwerpen Rooseveltplaats via Antwerpen Luchtbal naar Luithagen.
Dienstregeling
- Tijdens de ochtendspits rijden twee ritten (in een halfuurdienst) naar Luithagen.
- Tijdens de middagspits rijden twee ritten (in een scheve halfuurdienst) naar de Rooseveltplaats.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Noorderbrug | ||
Antwerpen, Straatsburgdok | ||
Antwerpen, Noorderlaan | ||
Antwerpen, Kaai 110 | ||
Antwerpen, Kaai 114 | ||
Antwerpen, Kaai 138 | ||
Antwerpen, Kaai 142/168 | ||
Antwerpen, Kaai 170 | ||
Antwerpen, Kaai 176 | ||
Antwerpen, Kaai 180/182 | ||
Antwerpen, Kaai 184 | ||
Antwerpen, Kinepolis | ||
Antwerpen, Luchtbal Kerk | ||
Antwerpen, Dublin | ||
Antwerpen, P+R Luchtbal | ||
Antwerpen, Hamburgstraat | ||
Antwerpen, Ahlers | ||
Antwerpen, Luithagen Haven | ||
Antwerpen, Halifaxstraat | ||
Antwerpen, Schomhoeveweg | ||
Antwerpen, ATT | ||
Antwerpen, Schouwkensstraat |