Lijn 17 Roermond, Station - De Kemp
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | VSL (... - 1994), Hermes (1995 - ...) |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Roermond |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 9 december 2006 |
Opvolger(s) | 2 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 19:35) |
Koopavond | 1x/uur (tot 21:35) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 17 reed van station Roermond een grote lusroute via Kapel in 't Zand, De Kemp, Kitskensberg en Donderberg.
Route
Halte | ||
↓ | Roermond, Busstation/NS | |
Roermond, Prins Bernhardstraat | ||
Roermond, Kapellerlaan/Lief-Vrouweveld | ||
Roermond, Kapellerlaan | ||
Roermond, Heinsbergerweg | ||
Roermond, Sint Wirosingel | ||
Roermond, Sint Wirosingel/Keulsebaan | ||
Roermond, Kitskensberg | ||
Roermond, Van Heutszstraat | ||
Roermond, Mozartstraat/Diepenbrockstraat | ||
Roermond, Mozartstraat 53 | ||
Roermond, Beethovenstraat | ||
Roermond, Donderbergstraat | ||
Roermond, Kasteel Hillenraedtstraat 19 | ||
Roermond, Kasteel Hillenraedtstraat/MTS | ||
Roermond, Bredeweg/Nassaustraat | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
↓ | Roermond, Busstation/NS |
Geschiedenis
Lijn 17 werd op een onbekend moment geïntroduceerd.
Op 10 december 2006 ging de concessie over naar Veolia Transport. Lijn 17 werd vernummerd naar lijn 2, de route wijzigde niet.