Lijn 682 Houten Station - Amersfoort Hoornbeeck/Van Lodenstein
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 14 aug 2017 om 13:43
Buslijn 682 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | nog niet bekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Amersfoort) 2x/middagspits (ri. Houten) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 682 rijdt van Houten via Nieuwegein naar Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit naar Amersfoort en in de middagspits rijden twee ritten naar Houten.
Route
Halte | ||
Houten, Station Houten | ||
Houten, De Molen | ||
Houten, Molenzoom | ||
Houten, De Erven/De Schaft | ||
Houten, Oude Dorp | ||
Houten, De Staart | ||
Houten, De Veste/De Slagen | ||
Houten, De Borchen/Doornkade | ||
Houten, Provincialeweg/Doornkade | ||
Houten, Koppeldijk | ||
Nieuwegein, De Liesbosch | ||
Amersfoort, Hoornbeeck/Van Lodenstein College |
Geschiedenis
Wanneer deze lijn exact is ontstaan, is onbekend. In ieder geval in het jaar 2013.
Op 23 augustus 2015 kreeg deze lijn er een tweede middagrit bij. Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer in de provincie Utrecht over. Deze lijn bleef ongewijzigd.