Lijn 8 Münster, Wolbeck Nogatstraße - Kinderhaus Schulzentrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 okt 2016 om 10:49
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 8 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Concessie | VGM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 9 oktober 2016 |
Opvolger(s) | 8, 19 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1-3x/uur |
Zaterdagavond | 1-3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 1-2x/uur (tot 21:00) |
Lijn 8 reed van Münster Wolbeck via Angelmodde, Gremmendorf, Loddenheide, Hauptbahnhof, Zentrum, Rumphorst en Coerde naar Kinderhaus.
Dienstregeling
- Tussen Coerde en Kinderhaus werd gewoonlijk 1x/uur gereden. Alleen in de spitsuren en rond het middaguur reden er enkele extra ritten op dit traject; deze extra vervielen in de vakanties.
- Zondagochtend werd 1x/uur gereden en in de middag werd de frequentie verhoogd naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Münster, Wolbeck Nogatstraße | ||
Münster, Anton Aulke Straße | ||
Münster, Zumbuschstraße | ||
Münster, Hiltruper Straße | ||
Münster, Von Holte Straße | ||
Münster, Wolbeck Markt | ||
Münster, Am Berler Kamp | ||
Münster, Wolbeck Schulzentrum | ||
Münster, Twenhövenweg | ||
Münster, Haus Angelmodde | ||
Münster, Angelmodde Kirche | ||
Münster, Homannstraße | ||
Münster, Am Hohen Ufer | ||
Münster, Agathastraße | ||
Münster, Altehof | ||
Münster, Pirolweg | ||
Münster, Gremmendorf Ehrenmal | ||
Münster, Gremmendorfer Weg | ||
Münster, Erbdrostenweg | ||
Münster, Heumannsweg | ||
Münster, Martin Luther King Weg | ||
Münster, Willy Brandt Weg | ||
Münster, Loddenheide/Beresa | ||
Münster, P+R Nieberdingstraße | ||
Münster, MCC Halle Münsterland | ||
Münster, Stadtwerke/Hafen | ||
Münster, Hansaring | ||
Münster, Von Steuben Straße | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Theater Münster | ||
Münster, Lotharingerstraße | ||
Münster, Standesamt | ||
Münster, Hörstertor/Staatsarchiv | ||
Münster, Hörstertor/Standesamt | ||
Münster, Piusallee | ||
Münster, Alsenstraße | ||
Münster, Niedersachsenring | ||
Münster, Hoher Heckenweg | ||
Münster, Rumphorstweg | ||
Münster, Braseweg | ||
Münster, Sibeliusstraße | ||
Münster, Meerwiese/Begegnungszentrum | ||
Münster, Josefine Mauser Straße | ||
Münster, Königsberger Straße | ||
Münster, Elbinger Straße | ||
Münster, Ziegeleiteich | ||
Münster, Dachsleite | ||
Münster, Coerheide | ||
Münster, Coerde | ||
Münster, Holtmannsweg | ||
Münster, Provinzial | ||
Münster, Salzmannstraße | ||
Münster, Am Burloh | ||
Münster, Janningsweg | ||
Münster, Kristiansandstraße | ||
Münster, Rektoratsweg | ||
Münster, Heidkamp | ||
Münster, Idenbrockplatz | ||
Münster, Kinderhaus Schulzentrum |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Lijn 8 ging niet langer rijden tussen Coerde en Kinderhaus, dit werd overgenomen door de nieuwe lijn 19.