Lijn 79 Amersfoort Station NS - Barneveld Station Centrum
Voormalige buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - 2004) |
Regio's | Oost-Utrecht, Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m december 2004 |
Opvolger(s) | 79 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 79 reed van Amersfoort via Leusden, Stoutenburg en Achterveld naar Barneveld.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Station | ||
Amersfoort, Centrum | ||
Amersfoort, De Kei | ||
Amersfoort, Boreelstraat | ||
Amersfoort, Blekerssingel | ||
Amersfoort, Nijenstede | ||
Amersfoort, Zkh. St. Elisabeth | ||
Leusden, Ursulineweg | ||
Leusden, Heiligenberg | ||
Leusden, Groene Zoom | ||
Leusden, Rossenberglaan | ||
Leusden, Geertrudeshof | ||
Leusden, Torenakkerweg | ||
Leusden, Bohemen | ||
70px | Leusden, Middenweg | |
Leusden, Asschatterweg | ||
Leusden, De Biezenkamp | ||
Leusden, Zwarteweg | ||
Leusden, Bedrijventerrein | ||
Stoutenburg, Midden Horst | ||
Stoutenburg, Driesprong | ||
Stoutenburg, Stoutenburgerlaan | ||
Stoutenburg, Emelaarseweg | ||
Achterveld, Vendeloo | ||
Achterveld, Hessenweg 128 | ||
Achterveld, Groot Daatselaar | ||
Achterveld, Nieuw Hoolhorst | ||
Achterveld, De Hessenkar | ||
Achterveld, RK Kerk | ||
Achterveld, Huize St. Joseph | ||
Achterveld, Kerkdijk | ||
Achterveld, Klettersteeg | ||
Achterveld, Helweg | ||
Eshof, Boerderij Veerman | ||
Eshof, De Eshof | ||
Eshof, De Nieuwe Eshof | ||
Eshof, De Pelmolen | ||
Eshof, Begraafplaats | ||
Barneveld, Narcissenstraat | ||
Barneveld, Galileistraat | ||
Barneveld, Torenplein | ||
Barneveld, Station Centrum |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 28 mei 2000 verviel het traject tussen Amersfoort en Leusden in de daluren en het weekeinde. In de daluren en op zaterdag werd aangesloten van/op lijn 78 en op zondag van/op lijn 77.
In de dienstregeling 2001/2002 was de frequentie in de daluren en op zaterdag inmiddels verhoogd naar 1x/uur en op zondag naar 1x per 2 uur.
Mogelijk werd de lijn per december 2004 definitief ingekort tot het traject Leusden - Barneveld.