Lijn 649 Wijk bij Duurstede Busstation - Zeist Molenweg
Buslijn 649 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Integro |
Frequenties
| |
Spits | 1 of 2 ritten |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 649 rijdt van Wijk bij Duurstede via Doorn en Driebergen naar Zeist. De ritten worden niet gereden door Connexxion, maar wel in opdracht van Connexxion.
Route
Halte | ||
Wijk bij Duurstede, Busstation | ||
Wijk bij Duurstede, Amstel | ||
Wijk bij Duurstede, Kempenaar | ||
Wijk bij Duurstede, Engdijk | ||
Wijk bij Duurstede, Engk/Frankenhof | ||
Wijk bij Duurstede, Steenstraat-Centrum | ||
Wijk bij Duurstede, Nieuweweg | ||
Wijk bij Duurstede, Voorwijk | ||
Wijk bij Duurstede, De Geer | ||
Cothen, Het Groenewoud | ||
Cothen, Van Eck | ||
Cothen, De Brink | ||
Cothen, Cotherweg | ||
Langbroek, Julianalaan | ||
Langbroek, Gooyerdijk | ||
Doorn, De Wijngaard | ||
Doorn, De Beaufortweg | ||
Doorn, Postkantoor | ||
Doorn, Woestduinlaan Zuid | ||
Driebergen, Traay | ||
Driebergen, Station Driebergen/Zeist | ||
Zeist, Graaf Adolflaan | ||
Zeist, Heerewegen | ||
Zeist, Molenweg |
Dienstregeling
Deze schoolbus rijdt 's ochtends 1 rit richting Zeist, die altijd om 7.24h vertrekt uit Wijk bij Duurstede. 's Middags rijden er twee bussen uit Zeist naar Wijk bij Duurstede. Op vrijdag vertrekt de eerste bus om 14.20h uit Zeist en de tweede bus om 15.20h. Op maandag t/m donderdag vertrekt de eerste bus om 15.20h en de tweede bus om 15.55h.