Lijn 15 Gent Station Sint-Pieters - Tielt Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 mei 2017 om 11:20
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 15 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (ri. Nevele) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/dag (per richting) |
Zondag | 1x/dag (per richting) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 15 rijdt van Gent via Drongen, Vosselare, Nevele, Poesele, Lotenhulle, Poeke, Ruiselede en Kanegem naar Tielt.
Dienstregeling
- Tijdens de ochtendspits wordt op deeltrajecten soms 2x/uur gereden.
- Het ommetje via de halte Nervelland in Drongen wordt enkel bediend door één ochtendspitrit naar Tielt en door twee middagspitsritten naar Gent.
- Tijdens de daluren wordt slechts 1x/2 uur doorgereden naar Tielt. De andere ritten eindigen in Nevele.
- Tijdens avonduren rijdt alleen één rit van Gent naar Lotenhulle en rijden drie ritten van Gent naar Nevele.
- Op zater- en zondag rijdt slechts één retourrit tussen Gent en Nevele.
Route
Halte | ||
Gent, Sint-Pietersstation | ||
Gent, Meersstraat | ||
Gent, Koning Albertbrug | ||
Gent, Bijlokehof | ||
Gent, Bernard Spaelaan | ||
Gent, Ekkergem Kerk | ||
Gent, Einde Were | ||
Gent, Malemstraat | ||
Drongen, Brughuis | ||
Drongen, Halfweg | ||
Drongen, Watersportbaan | ||
Drongen, Rotonde | ||
Drongen, Drongenplein | ||
Drongen, Klaverdries | ||
Drongen, Brug | ||
Drongen, Sint Gerolfstraat | ||
Drongen, Keuze | ||
Drongen, Baarledorp | ||
Drongen, Scania Vlaanderen nv | ||
Drongen, Booiebos | ||
Drongen, Metagra | ||
Drongen, Nevelland | ||
Drongen, Metagra | ||
Drongen, Booiebos | ||
Drongen, Scania Vlaanderen nv | ||
Drongen, Baarledorp | ||
Drongen, Molenhuis | ||
Drongen, Baarleboslaan | ||
Drongen, Warande | ||
Drongen, Zombeekstraat | ||
Sint-Martens-Leerne, Lindeboom | ||
Sint-Martens-Leerne, Engelhoekstraat | ||
Sint-Martens-Leerne, Dorp | ||
Sint-Martens-Leerne, Cassimanstraat | ||
Sint-Martens-Leerne, Molenhuisstraat | ||
Vosselare, Meirstraat | ||
Vosselare, Rijsseveldstraat | ||
Vosselare, Dorp | ||
Vosselare, Egelare | ||
Nevele, De Akker | ||
Nevele, Markt | ||
Nevele, Stelplaats | ||
Nevele, Vierboomstraat | ||
Nevele, Bijlkenstraat | ||
Poesele, Beentjesstraat | ||
Poesele, Nevelestraat | ||
Lotenhulle, Bollestraat | ||
Lotenhulle, Kleitestraat | ||
Lotenhulle, Rozenlaan | ||
Lotenhulle, Guldensporenplein | ||
Lotenhulle, Kerk | ||
↓ | Lotenhulle, Guldensporenplein | |
Lotenhulle, Breestraat | ||
Poeke, Kasteelstraat | ||
Poeke, Beekstraat | ||
Poeke, Dorp | ||
Ruiselede, Grensstraat | ||
Ruiselede, Mortelwalstraat | ||
Ruiselede, Vossenhol | ||
Ruiselede, Ommegangstraat | ||
Ruiselede, Polenplein | ||
Ruiselede, Markt | ||
Ruiselede, Tieltstraat | ||
Ruiselede, Pontstraat | ||
Kanegem, Viggezelestraat | ||
Tielt, Ondank | ||
Tielt, Groenestraat | ||
Tielt, El Parador | ||
Tielt, Tramstraat | ||
Tielt, Albertus Van Zantvoordestraat | ||
Tielt, VTI | ||
Tielt, Vierhoek | ||
Tielt, Station |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2004 werd op zaterdagochtend en zondag nog 1x per 2 uur gereden en zaterdagmiddag 1x/uur. Voornoemde ritten reden dan alleen van/tot Nevele. Daarnaast werd alleen nog in de spitsuren gereden tussen Tielt en Nevele.