Lijn 601 Dongen Middellaan - Andel Prinsentuin College
Buslijn 601 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Scania Omnilink, Mercedes-Benz Integro, MAN Lion's City TÜ |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 601 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 601 rijdt van Dongen via Vaart, Waspik en Sprang-Capelle naar het Prinsentuin College te Andel.
In de ochtend wordt naar Andel gereden en in de middag naar Dongen.
Route
Halte | ||
Dongen, Middellaan | ||
Dongen, De Volckaert | ||
Dongen, Mgr. Schaepmanlaan | ||
Vaart, Mr. Janssenweg | ||
Waspik, Spoorstraat | ||
Waspik, Schoutstraat | ||
Waspik, 't Vaartje | ||
Sprang-Capelle, Vrouwkensvaartsestraat | ||
Sprang-Capelle, Waspiksedijk | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Andel, Prinsentuin College |
Geschiedenis
- Op 14 december 2014 werd Arriva de nieuwe vervoerder. In de route en frequentie veranderde bijna niets. Alleen werd in de route naar Dongen de halte Wijk en Aalburg, Kromme Nol opgenomen.