Lijn 665 Vierhuizen Hoofdstraat 27 - Ulrum H. de Cockschool
Voormalige buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 2 januari 2011 t/m 30 augustus 2015 |
Voorganger(s) | 163 |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 665 reed van Vierhuizen naar Ulrum.
In de ochtendspits reed één rit van Vierhuizen naar Ulrum en in de middagspits reed één rit van Ulrum naar Vierhuizen, op woensdagmiddag reed rond 12:00 een extra rit van Ulrum naar Vierhuizen.
Route
Halte | ||
Vierhuizen, Hoofdstraat 27 | ||
Vierhuizen, Hoofdstraat 74 | ||
Ulrum, Akkerwinde | ||
Ulrum, H. de Cockschool |
Geschiedenis
Deze lijn is ontstaan op 2 januari 2011 toen de route via Vierhuizen van lijn 163 kwam te vervallen.
Op 31 augustus 2015 werd deze buslijn opgeheven. Als reden hiervoor werd de zeer geringe, tot niet bestaande, vervoersbehoefte gegeven. Het gevolg was dat, de weinige, basisschoolkinderen voor de H. de Cockschool voortaan weer met de auto gebracht moesten worden of zelf moesten fietsen.