Lijn 598 's-Heerenhoek Tolplein - Heinkenszand Gemeentehuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 aug 2015 om 20:15
Buurtbuslijn 598 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 1 maart 2015 |
Voorganger(s) | 198 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 598 rijdt van 's-Heerenhoek via Nieuwdorp en Lewedorp naar Heinkenszand.
Dienstregeling
- In de zomerperiode (28 juni tot en met 29 augustus) wordt een andere route gereden.
Route
Halte | ||
's-Heerenhoek, Tolplein | ||
's-Heerenhoek, 's-Heerenhoeksedijk | ||
's-Heerenhoek, Werrilaan | ||
's-Heerenhoek, Deken Tomaslaan | ||
's-Heerenhoek, Deken Holtkampstraat | ||
's-Heerenhoek, Molendijk | ||
Nieuwdorp, Coudorp | ||
Nieuwdorp, Oranjeplein | ||
Lewedorp, De Kraayert | ||
Lewedorp, Graszode (alleen in de zomer) | ||
Heinkenszand, Stellepas (alleen in de zomer) | ||
Heinkenszand, Kamilleplein (niet in de zomer) | ||
Heinkenszand, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werd lijn 198 met vierhonderd eenheden verhoogd, waardoor deze vernummerd werd naar lijn 598. De route van de lijn werd drastisch veranderd, verschillende route varianten zijn vervallen bij de invoering van de nieuwe dienstregeling. De ritten op zaterdag zijn komen te vervallen.