Lijn 1 Aalst, ASZ - Oude Abdijstraat (2005-2024)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 1 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Aalst |
Materieel | Van Hool A309 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 1 rijdt van Erpe via het Stedelijk Ziekenhuis, station Aalst, het centrum en het Stedelijk Zwembad naar de Oude Abdijstraat.
Dienstregeling
- Slechts de eerste twee ritten van maandag t/m zaterdag beginnen bij de Erpestraat, alle overige ritten beginnen/eindigen bij het Stedelijk Ziekenhuis.
- Op diverse tijdstippen op de dag rijden ritten vanaf het Ziekenhuis naar de Oude Abdijstraat, vanaf daar de terugroute tot de Fonteinstraat en daarna via de Rozendreef opnieuw naar de Oude Abdijstraat, wat dan het eindpunt is.
Route
Halte | ||
↓ | Aalst, Erpestraat | |
Aalst, Oude Gentbaan | ||
Aalst, Sint-Apoloniastraat | ||
Aalst, Kreupelveldstraat | ||
Aalst, Terlindendreef | ||
Aalst, Stedelijk Ziekenhuis | ||
Aalst, Welvaartstraat | ||
Aalst, Sinte Annalaan | ||
Aalst, V.T.I. | ||
Aalst, Ledebaan | ||
Aalst, Meuleschettestraat | ||
Aalst, Meuleschettekapel | ||
Aalst, Esplanade | ||
Aalst, Vredeplein | ||
Aalst, Station | ||
Aalst, Oude Vismarkt | ||
Aalst, Houtmarkt | ||
Aalst, Zwembadlaan | ||
Aalst, Zwembad | ||
Aalst, Wijngaardstraat | ||
Aalst, Langestraat | ||
Aalst, Hof Ten Berg | ||
Aalst, Beekstraat | ||
Aalst, Achterweg | ||
Aalst, Doornstraat | ||
↑ | Aalst, Oude Abdijstraat | |
Aalst, Rozendreef | ||
Aalst, Fonteinstraat | ||
Aalst, Rozendreef | ||
Aalst, Sporthal | ||
Aalst, Groenstraat | ||
Aalst, Binnenstraat | ||
Aalst, Bosveld | ||
Aalst, Botermelkstraat | ||
Aalst, Horebekeveld | ||
Aalst, Oude Abdijstraat |