Deinze
Station Deinze | |
---|---|
Plaats | Deinze |
Land | België |
Verkorting | FD |
Vervoerder(s) | NMBS |
Station Deinze ligt langs de spoorlijnen Deinze - De Panne - Dunkerque (FR) (lijn 73) en Gent - Kortrijk - Fives (FR) (lijn 75).
Inhoud
Trein
In de dienstregeling 2024 stoppen de volgende treinen op station Deinze:
Treinsoort | Serie | Lijn | Traject | Frequentie | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
Intercity | 3000 | IC-28 | Antwerpen-Centraal - Gent-Sint-Pieters - De Panne | 1x/uur | Rijdt niet in het weekend. |
Intercity | 3600 | IC-29 | (De Panne -) Gent-Sint-Pieters - Aalst - Brussel-Centraal - Brussels Airport-Zaventem - Landen | 1x/uur | Rijdt in het weekend van/naar De Panne. |
Intercity | 400 | IC-12 | (Welkenraedt -) Leuven - Brussel-Centraal - Gent-Sint-Pieters - Kortrijk (- Oostende) | 1x/uur | Rijdt overdag van/naar Welkenraedt. Rijdt 1x/dag van/naar Oostende. Stopt soms in Dolhain-Gileppe of Schaarbeek. Rijdt niet in het weekend. |
Piekuurtrein | 7006 | De Panne - Gent-Sint-Pieters - Brussel-Centraal - Schaarbeek | 2x/dag | Rijdt 's ochtends naar Schaarbeek. Rijdt 's middags als treinserie 8006 naar De Panne. Rijdt niet in het weekend. | |
Lokaaltrein | 850 | L-28 | Kortrijk - Gent-Sint-Pieters - Mechelen | 1x/uur | Rijdt alleen in het weekend. |
Let op: Dit overzicht bevat alleen de Belgische basisdienstregeling. In de spitsuren kunnen er nog extra treinen rijden die niet in dit overzicht zijn opgenomen.
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Deinze door treinen in het verleden is te vinden onder Deinze/Bediening.
Bus
Deinze | ||||
---|---|---|---|---|
Plaats | Deinze | |||
Vervoerregio('s) | Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen | |||
Vervoerder(s) | De Lijn | |||
Vorm | Perronbusstation | |||
Type | Statisch | |||
|
= concessie(s) of vervoerregio('s)
Streekbus (De Lijn)
- Lijn 14 Gent Station Sint-Pieters - Deinze Station
- Lijn 16 Gent Station Sint-Pieters - Deinze Station
- Lijn 75 Kortrijk Station - Deinze Station
- Lijn 77 Deinze Kerkhof - Beervelde Tollekenswegel
- Lijn 81 Deinze Kerkhof - Zottegem Station
- Lijn 83 Deinze Station - Oudenaarde Markt
- Lijn 86 Deinze Station - Bellem Moerstraat
- Lijn 87 Deinze Station - Maldegem Markt