Lijn 132 Goes Station - Zierikzee Haringvlietstraat
Buslijn 132 | |
Vervoerder(s) | (Van Oeveren i.o.v.) Connexxion, Veolia Transport |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City CNG MAN Lion's City T Volvo 8700 VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 132 rijdt van Goes via Wilhelminadorp, Kats, Colijnsplaat en de Zeelandbrug naar Zierikzee.
Frequenties
In de spits wordt het hele traject om de tien of twintig minuten gereden. Doordeweeks vanaf 13:00 wordt in beide richtingen viermaal per uur gereden tot aan de avondspits, waarna de frequentie weer wordt verhoogd naar vijf à zesmaal per uur. De extra ritten in de dal en spitsuren vervallen tijdens de vakantieperioden.
In de avonduren en op zondag de gehele dag wordt slechts één maal per uur tot Zierikzee Sas gereden, lijn 133 rijdt aansluitend door naar Zierikzee Poortambacht.
Route
Halte | ||
Goes, Station | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Wilhelminadorp, Roodewijk | ||
Kats, Sluis | ||
Colijnsplaat, Zeelandbrug | ||
Zierikzee, De Val | ||
Zierikzee, Sas | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Gemeentehuis | ||
Zierikzee, Scheldestraat | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Zierikzee, Haringvlietstraat |