Lijn 669 Numansdorp Viaduct A29 - Oud-Beijerland Sportlaan
Buslijn 669 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 31 augustus 2014 |
Voorganger(s) | lijn 669 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 669 rijdt van Numansdorp via Klaaswaal, Greup en Stougjesdijk naar Oud-Beijerland.
In de ochtendspits rijden twee ritten naar Oud-Beijerland, in de middagspits rijden twee ritten naar Numansdorp.
Route
Halte | ||
Numansdorp, Viaduct A29 | ||
Numansdorp, Molendijk | ||
Numansdorp, Burg. de Zeeuwstraat | ||
Numansdorp, Hallinxweg | ||
Numansdorp, Burg. Henrylaan | ||
Numansdorp, Middelsluis | ||
Numansdorp, Proeftuinlaan | ||
Numansdorp, Oudesluis | ||
Klaaswaal, Rijksstraatweg | ||
Klaaswaal, Molendijk | ||
Greup, Smitsweg | ||
Stougjesdijk, Blauwe Steenweg | ||
Stougjesdijk, Brabersweg | ||
Oud-Beijerland, Kwakscheweg | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap | ||
Oud-Beijerland, W. van Vlietstraat | ||
Oud-Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, Steenenstraat | ||
Oud-Beijerland, Prinses Irenestraat | ||
↓ | Oud-Beijerland, Sportlaan |
Geschiedenis
Op 31 augustus 2014 kwam het traject tussen Numansdorp Viaduct en Willemstad te vervallen, ten gunste van de nieuwe lijn 662. Op het overgebleven traject werd de dienstregeling teruggebracht naar twee ritten per richting.