Lijn 62 's-Hertogenbosch, De Kruiskamp - De Rompert
Buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Meierij |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Koopzondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 62 rijdt van de wijk De Kruiskamp (Kruiskampsingel) via het Station, Centrum, De Muntel en De Reit naar De Rompert (Rompertpassage).
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Kruiskampsingel | ||
's-Hertogenbosch, Kardinaal de Jongsingel | ||
's-Hertogenbosch, Karel Doormanlaan | ||
's-Hertogenbosch, Admiraliteitslaan | ||
's-Hertogenbosch, Churchilllaan | ||
's-Hertogenbosch, Evert van Dijkstraat | ||
's-Hertogenbosch, Kooikersweg | ||
's-Hertogenbosch, Helftheuvelpassage | ||
's-Hertogenbosch, Rijzertlaan | ||
's-Hertogenbosch, Boschmeersingel | ||
's-Hertogenbosch, Boschmeerplein | ||
's-Hertogenbosch, Simon Stevinweg | ||
's-Hertogenbosch, Christiaan Huygensweg | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Burgemeester Loeffplein | ||
's-Hertogenbosch, Zuid Willemsvaart | ||
's-Hertogenbosch, Kapelaan Koopmansplein | ||
's-Hertogenbosch, Monseigneur Diepenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
↑ | 's-Hertogenbosch, Station Oost | |
's-Hertogenbosch, Hervion College | ||
's-Hertogenbosch, Hervensebaan | ||
's-Hertogenbosch, Ploegweg | ||
's-Hertogenbosch, Tinnegieterstraat | ||
's-Hertogenbosch, Europalaan | ||
's-Hertogenbosch, De Reit | ||
's-Hertogenbosch, Eerste Reitse Dreef | ||
's-Hertogenbosch, Vierde Reit | ||
's-Hertogenbosch, Ploossche Hof | ||
's-Hertogenbosch, De Harendonkweg | ||
's-Hertogenbosch, Rompertpassage (gekoppeld aan lijn 73) |