Lijn 122 Rhode-Saint-Genèse Forêt de Soignies - Waterloo Berlaymont
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 122 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Brabant Wallon |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 122 rijdt van Rhode-Saint-Genèse via Alsemberg en Braine-l'Alleud naar Waterloo.
Route
Halte | ||
Rhode-Saint-Genèse, Clos Fleuri (Bloemenhof) | ||
Rhode-Saint-Genèse, Avenue Sainte-Anne (Sint-Annalaan) | ||
Rhode-Saint-Genèse, Avenue des Touristes (Toeristenlaan) | ||
Rhode-Saint-Genèse, Gare (Station) | ||
Rhode-Saint-Genèse, Termeulen | ||
Rhode-Saint-Genèse, Rollebaan | ||
Rhode-Saint-Genèse, Rue de la Fontaine (Fonteinstraat) | ||
Rhode-Saint-Genèse, Sept Fontaines (Zevenborren) | ||
Braine-l'Alleud, Drève des Pins | ||
Braine-l'Alleud, Avenue du Prieuré | ||
Ermite, Centre | ||
Braine-l'Alleud, Château d'Eau | ||
Ermite, Eglise | ||
Braine-l'Alleud, Mont-Saint-Pont | ||
Waterloo, Calvaire | ||
Waterloo, Clos des Roses | ||
Waterloo, Fructidor | ||
Waterloo, Athénée | ||
Waterloo, Avenue Reine Astrid | ||
Waterloo, Napoléon | ||
Waterloo, Berlaymont |
Geschiedenis
Op 6 januari 2014 verviel de halte Waterloo station voor lijn 122.
Op onbekende datum is de halte Winderickxplein vervallen.
Voormalige route(s)
Voormalige route via station Waterloo
Halte | ||
Waterloo, Fructidor | ||
Waterloo, Place de la Gare | ||
Waterloo, Athénée |
Voormalige route via de halte Winderickxplein
Halte | ||
Sint-Genesius-Rode, Fonteinstraat (Rue de la Fontaine) | ||
Alsemberg, Winderickxplein | ||
Sint-Genesius-Rode, Zevenborren (Sept Fontaines) |