Lijn 147 Hoorn Station - Enkhuizen Station
Voormalige buslijn 147 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 16 oktober 1976 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur (tot 22.00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 147 reed van Hoorn via Schellinkhout, Wijdenes, Hem, Venhuizen en Bovenkarspel naar Enkhuizen.
In de ochtendspits reed één extra rit van Enkhuizen naar Hoorn en in de middagspits één extra rit Hoorn - Venhuizen in beide richtingen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Holenweg | ||
Schellinkhout, Peetoom | ||
Schellinkhout, Landlust | ||
Schellinkhout, Postkantoor | ||
Schellinkhout, De Nek | ||
Wijdenes, Dekker | ||
Wijdenes, Keetman | ||
Hem, Café Schoenmaker | ||
Venhuizen, R.K. Kerk | ||
Venhuizen, Westerkerkweg | ||
Venhuizen, Koolhaas | ||
Bovenkarspel, La Reinelaan | ||
Bovenkarspel, De Wit | ||
Enkhuizen, Station |
Geschiedenis
Op 17 oktober 1976 werd de lijn vanaf Enkhuizen verlengd naar Enkhuizen-Noord volgens het traject van lijn 142, welke gelijktijdig opgeheven werd. Op dit traject in Enkhuizen ging de lijn overdag een uurdienst rijden, slechts 1x per 2 uur reed de bus verder naar Hoorn.