Lijn 153 Muiden Brandweerkazerne - 's Graveland Wapen van Amsterdam
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 jul 2015 om 15:01
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 10 december 2005 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 153 reed van Muiden via Weesp, Nederhorst den Berg en Ankeveen naar 's-Graveland.
Er werd alleen doordeweeks in de avonduren, op zaterdag enkele malen per dag en op zondag de gehele dag het hele traject gereden. Op alle overige momenten werd alleen tussen Muiden en Weesp gereden.
Route
Halte | ||
Muiden, Brandweerkazerne | ||
Weesp, Station | ||
Weesp, Molenpad | ||
Nederhorst den Berg, Centrum | ||
Nederhorst den Berg, Overmeer | ||
Ankeveen, Wipbrug | ||
's-Graveland, Wapen van Amsterdam |
Geschiedenis
Bij aanvang van de eerste concessie Gooi- en Vechtstreek op 11 december 2005 werd een geheel nieuw lijnennet geïntroduceerd. Deze lijn werd toen opgeheven, de routes werden evenwel opgenomen in de nieuwe lijnen 106 ('s-Graveland - Weesp) en 110 (Weesp - Muiden). Tussen Muiden en Weesp ging 2x/uur een bus rijden, tussen Weesp en 's Graveland (en verder naar Hilversum) slechts 1x/uur.