Lijn 161 Deventer Station - Zwolle Station
Buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 161 rijdt van Deventer via Diepenveen, Boskamp, Olst, Den Nul, Wijhe en Windesheim naar Zwolle.
Let op: verstoring Wegens wegwerkzaamheden wordt deze lijn omgeleid. Dit zal duren t/m 19 juli 2013, einde dienst, waarna deze lijn weer volgens de normale route zal rijden. Meer informatie over deze verstoring is te vinden op 9292.nl of bij de vervoerder.
|
Route
Halte | ||
Deventer, Busstation/NS | ||
Deventer, Schurenstraat | ||
Deventer, Keizerspad | ||
Deventer, Havezatelaan | ||
Diepenveen, Wetermansweg | ||
Diepenveen, Kerkhof (Centrum) | ||
(Diepenveen, Sallandsweg) | ||
Diepenveen, Lindenstraat (Baerselmansweg) | ||
(Diepenveen, Molenveldsweg) | ||
Diepenveen, Molenweg (Randerstraat) | ||
Boskamp, Langedijk | ||
Boskamp, Hengforderweg | ||
Boskamp, Puinweg 1 | ||
Boskamp, Puinweg 2 | ||
Boskamp, Hoenlo | ||
Olst, Overkempe | ||
Olst, Jan Hooglandstraat | ||
Olst, Station (alleen op vrijdag) | ||
Olst, Centrum (niet op vrijdag) | ||
Olst, W. Dekkerlaan | ||
Olst, Veerweg | ||
Den Nul, Holstweg | ||
Den Nul, Duursestraat | ||
Den Nul, Scherpenzeelseweg | ||
Wijhe, De Enk | ||
Wijhe, de Lange Slagen | ||
Wijhe, Boerhaar | ||
Wijhe, Peperkamp | ||
Wijhe, Raalterweg | ||
Wijhe, Langstraat | ||
Wijhe, Het Weijtendaal | ||
Wijhe, Langstraat | ||
Wijhe, Oprit Dijk | ||
Wijhe, Overweg NS | ||
Wijhe, Zuidberg | ||
Wijhe, Herxen | ||
Wijhe, Herxerenk | ||
Windesheim, Brug | ||
Windesheim, Zuthemerweg | ||
Zwolle, Zandhove | ||
Zwolle, IJsselcentraleweg | ||
Zwolle, Nieuwe Deventerweg/KWS | ||
Zwolle, Oldeneelallee | ||
Zwolle, Ittersumallee | ||
Zwolle, Marsweg | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Park Weezenlanden | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Isala Klinieken Weezenlanden | ||
Zwolle, Busstation/NS |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij Midnet, vermoedelijk rond 1995.
In de dienstregeling 1999/2000 werd op maandag t/m zaterdag tot ongeveer 21.00 (op zaterdag tot 18.00) een basisuurdienst gereden, in de ochtendspits reden 2 extra ritten naar Zwolle en 's middags reden 5 extra ritten naar Wijhe. Op zondag werd 1x per 2 uur gereden.