Lijn 426 Nisse Dorpsplein - Goes Ziekenhuis
Versie door Milco (overleg | bijdragen) op 25 mei 2013 om 13:12 (Milco heeft pagina Lijn 426 Nisse Dorpsplein - Goes Oosterschelde Ziekenhuis naar Lijn 426 Nisse Dorpsplein - Goes Ziekenhuis hernoemd)
Belbuslijn 426 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 426 rijdt van Nisse via 's Heer Abtskerke naar Goes.
Route
Halte | ||
Nisse, Dorpsplein | ||
's Heer Abtskerke, Kerkring | ||
Goes, De Groe | ||
Goes, Ziekenhuis |