Lijn 409 Hoorn Station - Ursem Ruijtersstraat
Voormalige buslijn 409 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 2-3x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 409 reed van Hoorn via Bobeldijk, Zuidermeer, Spierdijk en De Goorn naar Ursem.
In de spitsrichting was er één rit die non-stop van Ursem naar Hoorn reed en niet alle ritten bedienden de halte Zorgcentrum.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, J.D. Pollstraat | ||
Hoorn, Westfries Gasthuis | ||
Hoorn, Keern | ||
Bobeldijk, Slagterslaan | ||
Bobeldijk, Grootweg | ||
Zuidermeer, R.K. Kerk | ||
Spierdijk, Bejaardencentrum | ||
Spierdijk, Noorddijkweg/Zuid Spierdijkerweg | ||
De Goorn, Zorgcentrum | ||
De Goorn, Ursemmerplas | ||
Ursem, Bejaardencentrum | ||
Ursem, Ruijterstraat |