Lijn 26 Sint-Truiden Station - Oreye Dépôt TEC
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:31 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Streekbuslijn 26 in België Bekijk de voormalige lijnen 26 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-5 ritten |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1-2 ritten |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1 rit |
Zondag | 2 ritten |
Lijn 26 rijdt van Sint-Truiden via Brustum, Engelmanshoven, Gelinden en Heers naar Oreye.
De lijn is een veredelde schoollijn. De meest ritten in de spits rijden 's ochtends naar Sint-Truiden en in de middag richting Oreye.
Op zondagavond rijden twee ritten van Sint-Truiden naar Brustum als er op maandag school is.
Route
Halte | ||
Sint-Truiden, Station | ||
Sint-Truiden, Stationsstraat | ||
Sint-Truiden, Zwembad | ||
Sint-Truiden, Naamsepoort | ||
Sint-Truiden, Europaplein | ||
Sint-Truiden, Kattenstraat | ||
Sint-Truiden, Festraetstraat | ||
Sint-Truiden, Champagne | ||
Brustem, Vliegplein | ||
Brustem, Vliegveldlaan | ||
Brustem, Dorp | ||
Brustem, Berg | ||
Brustem, Luikersteenweg 410 | ||
Brustem, Saffraanberg | ||
Gelmen, Interbeton | ||
Engelmanshoven, Groot-Gelmenlaan | ||
Gelinden, Sint-Jansberg | ||
Gelinden, Dorp | ||
Klein-Gelmen, Bosveldstraat | ||
Heers, Bovelingenstraat | ||
Heers, Paardskerkhof | ||
Heers, Salvialaan | ||
Heers, Weg naar Waremme | ||
Heers, Sint-Barbarastraat | ||
Heers, Horpmaalweg | ||
Heers, Autoveiligheid | ||
Lens-sur-Geer, Ramkin | ||
Oreye, Dépôt TEC |