Lijn 533 Kapelle-op-den-Bos Station - Vilvoorde Station
Schoolbuslijn 533 in België Bekijk de voormalige lijnen 533 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Vlaams-Brabant |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 533 rijdt van Kapelle-op-den-Bos, Nieuwrode, Humbeek, Beigem en Grimbergen naar Vilvoorde.
Route
Halte | ||
Kapelle-op-den-Bos, College | ||
Kapelle-op-den-Bos, Oudstrijders | ||
Kapelle-op-den-Bos, Station | ||
Kapelle-op-den-Bos, Oudstrijders | ||
Kapelle-op-den-Bos, College | ||
Kapelle-op-den-Bos, Acacialaan | ||
Kapelle-op-den-Bos, Huttekensstraat | ||
Kapelle-op-den-Bos, Bosmanshuizen | ||
Nieuwenrode, Donkere Ham | ||
Nieuwenrode, Ipsvoordestraat | ||
Nieuwenrode, Flandria | ||
Nieuwenrode, Gemeentehuis | ||
Nieuwenrode, Dorp | ||
Nieuwenrode, Meiselaan | ||
Humbeek, Zeypstraat | ||
Humbeek, Voordestraat | ||
Humbeek, Hof ter Wildelaan | ||
Humbeek, Langstraatje | ||
Humbeek, Benedestraat | ||
Humbeek, Delhaize | ||
Humbeek, Gemeenteschool | ||
Humbeek, Kerk | ||
Humbeek, Steeneik | ||
Humbeek, Kruis | ||
Beigem, Dries | ||
Beigem, Gemeentehuisstraat | ||
Beigem, Stationsstraat | ||
Grimbergen, Kerselaar | ||
Grimbergen, Keienberglaan | ||
Grimbergen, Hoge Steenweg | ||
Grimbergen, Klont | ||
Grimbergen, Delhaize | ||
Grimbergen, Oude Schapenbaan | ||
Vilvoorde, Breemput | ||
Vilvoorde, Vlierkens | ||
Vilvoorde, Sportcomplex | ||
Vilvoorde, Kerk | ||
Vilvoorde, Heldenplein | ||
Vilvoorde, Station |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 16 april 2012 toen lijn 621 werd opgeheven tussen Vilvoorde en Kapelle-op-den-Bos. Voor scholieren ging op het vervallen traject een nieuwe schoolbus rijden onder het nummer 533.