Lijn 18 Grave Autobusstation - Gennep Wilhelminaplein
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x per 2 uur |
Dal | 1x per 2 uur |
Avond | 1x per 2 uur |
Zaterdag | 1x per 2 uur |
Zondag | 1x per 2 uur |
Lijn 18 is een voormalige streekbus van Grave naar Gennep.
In de dienstregeling 1961/1962 reed lijn 18 elke twee uur. De eerste twee ritten in beide richting reden niet op zaterdag en zondag. In de middag reed op maandag t/m vrijdag een extra rit in beide richtingen waardoor en kortstondig een uurdienst gereden werd.
In de dienstregeling 1968/1969 was lijn 18 inmiddels flink gewijzigd. De route via St. Agatha verviel grotendeels. In plaats hiervan ging lijn 18 na Cuijk via Vianen, Haps en Kruispunt Beugen naar Oeffelt. Hiermee verving deze lijn 20. St. Agatha werd nog slechts 1x per dag aangedaan, 's ochtends richting Grave en 's middags richting Gennep, zoals reeds bij lijn 20 het geval was geweest. Door deze wijziging had St. Agatha geen reguliere bediening door lijndiensten meer terwijl Vianen juist een reguliere lijndienst kreeg.
In de dienstregeling 1973/1974 was deze situatie weer ongedaan gemaakt. Lijn 18 reed weer via Sint Agatha. Haps en Vianen vielen buiten de boot. Lijn 18 reed zeven retourritten op werkdagen, vier retourritten op zaterdagen. De frequentie lag tussen 1x per 1,5 uur en 1x per 2 uur. Tussen Grave en Gassel reed lijn 18 voortaan via Escharen.
In de dienstregeling 1976/1977 was lijn 18 inmiddels teruggebracht tot een spitslijn. In de ochtend reed één naar Gennep en 's middags reed één rit naar Grave. Een jaar later werd de halte "Brugstraat" in Gennep hernoemd naar "Brabantweg".
In de dienstregeling 1979/1980 was lijn 18 opgewaardeerd. Er reden vier retourritten op maandag t/m vrijdag overdag. De eerste rit naar Gennep reed door Sint Agatha terwijl de rest alleen aan de rand stopte. De route was verder gelijk aan de spitslijn. In Gennep was inmiddels het nieuwe busstation geopend.
In de dienstregeling van 3 juni 1984 reed deze lijn inmiddels als lijn 94 en was het traject Grave - Beers inmiddels vervallen. Tussen Grave en Beers reed lijn 91 welke het traject Uden - Mill van lijn 19 had overgenomen. Later ging lijn 94 weer naar Grave doorrijden en verviel lijn 91 weer op dit traject.
Voormalige route op 27 mei 1979
Halte | ||
Grave, Autobusstation | ||
Grave, Zwembad | ||
Grave, Estersveldlaan | ||
Escharen, Kerk | ||
Escharen, Kruispunt | ||
Gassel, Molen | ||
Gassel, Kruispunt | ||
Beers, Kruispunt Provinciale weg | ||
Beers, Provinciale weg | ||
Cuijk, Oeiep | ||
Cuijk, Postkantoor | ||
Cuijk, Jan v. Cuijkstraat 15 | ||
Cuijk, Jan v. Cuijkstraat 56 | ||
Cuijk, Café Halfweg | ||
St. Agatha, Heerstraat | ||
St. Agatha, Liesmortel 3 | ||
St. Agatha, Liesmortel 29 | ||
Oeffelt, Kerkhuisweg | ||
Oeffelt, Kerkstraat | ||
Oeffelt, Raadhuisplein | ||
Oeffelt, Urlingsestraat | ||
Oeffelt, Veerweg | ||
Gennep, Brabantweg | ||
Gennep, Wilhelminaplein |
Voormalige route op 3 juni 1973
Halte | ||
Grave, Autobusstation | ||
Grave, Elisabethstraat | ||
Grave, ODA-school | ||
Escharen, Estersveldlaan | ||
Escharen, Kerk | ||
Escharen, Postkantoor | ||
Gassel, Molen | ||
Gassel, Kruispunt | ||
Beers, Kruispunt Provinciale weg | ||
Beers, Provinciale weg | ||
Cuijk, Oeiep | ||
Cuijk, Postkantoor | ||
Cuijk, Jan v. Cuijkstraat 15/20 | ||
Cuijk, Jan v. Cuijkstraat 56 | ||
Cuijk, Café Halfweg | ||
St. Agatha, Liesmortel 3 | ||
St. Agatha, Liesmortel 29 | ||
Oeffelt, Kerkstraat | ||
Oeffelt, Raadhuisplein | ||
Oeffelt, Urlingsestraat | ||
Oeffelt, Veerweg | ||
Gennep, Brugstraat | ||
Gennep, Wilhelminaplein |
Voormalige route op 26 mei 1968
Halte | ||
Grave, Autobusstation | ||
Grave, Mariakapel | ||
Grave, Elisabethstraat | ||
Grave, ODA-school | ||
Gassel, Molen | ||
Gassel, Kruispunt | ||
Gassel, Heihoek | ||
Beers, De Wiel | ||
Beers, Kruispunt Provinciale weg | ||
Beers, Provinciale weg | ||
Cuijk, Oeiep | ||
Cuijk, Gemeentehuis-Postkantoor | ||
Cuijk, Hotel 't Loo | ||
Cuijk, Industrieterrein | ||
Cuijk, Grotestraat | ||
Cuijk, Nutricia | ||
Vianen, Café 't Wiemeltje | ||
Vianen, Kerk | ||
Vianen, Hoek Graafseweg | ||
Haps, Wildsestraat | ||
Haps, School | ||
Haps, Brug | ||
Haps, Oeffeltseweg 14 | ||
Kr. Beugen, Oeffeltseweg 22 | ||
Kr. Beugen, Steenfabriek | ||
Kr. Beugen, Hapseweg 3 | ||
St. Agatha, Kruispunt | ||
Oeffelt, Kerkhuisweg | ||
Oeffelt, Kerkstraat | ||
Oeffelt, Hapseweg 4 | ||
Oeffelt, Gemeentehuis | ||
Oeffelt, Urlingsestraat | ||
Oeffelt, Veerweg | ||
Gennep, Brugstraat | ||
Gennep, Wilhelminaplein |
Voormalige 1961-1963
Route is niet volledig
Halte | ||
Grave, Busstation | ||
Gassel, Kruispunt | ||
Beers, Klooster | ||
Cuijk, 't Loo | ||
St. Agatha, Kruispunt | ||
Oeffelt, Gemeentehuis | ||
Gennep, Wilhelminaplein |