Lijn 141 Hoorn Station NS - Medemblik Busstation
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:29 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 141 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 2 januari 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 141 reed van Hoorn via Wognum, Nibbixwoud, Midwoud, Oostwoud en Twisk naar Medemblik.
In de avonduren op maandag t/m zaterdag werd maar tot Sporthal Risdam gereden, vanaf daar reden alle ritten verder als stadsdienst Hoorn.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 29 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd toen gewijzigd naar 40.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Hoorn, Blokmergouw | ||
Hoorn, Wogmergouw | ||
Hoorn, Sporthal Risdam | ||
Wognum, Viaduct | ||
Nibbixwoud, R.K. Kerk | ||
Midwoud, Gankert / Oosterstraat | ||
Oostwoud, O.L. School | ||
Twisk, Zuiderweg / Dorpsweg | ||
Medemblik, Busstation |