Lijn 44 Tiel Station - Eck en Wiel Muziektent
Voormalige buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Wright Commander |
Periode | 5 januari 2003 t/m 26 juni 2004 |
Voorganger(s) | 44 |
Opvolger(s) | 44 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (13.00-17.00) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 44 reed van Tiel via Zoelen en Maurik naar Eck en Wiel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werden er in beide richtingen twee ritten gereden.
- In de middag tussen 13.00 en 17.00 uur werd er elk uur in beide richtingen gereden.
Route
Halte | ||
Tiel, Station NS | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Lingedijk | ||
Tiel, Burgemeester Bonhofflaan | ||
Tiel, Prinses Marijkelaan | ||
Tiel, Ziekenhuis | ||
Tiel, Rivierenland College | ||
Tiel, Rauwenhof | ||
Tiel, Nieuw Vrijthof | ||
Tiel, Burgemeester Meslaan | ||
Tiel, Groenendaal / PLUS | ||
Tiel, Sportpark Theole | ||
Tiel, Sportparklaan | ||
Tiel, Zoelensepad | ||
Zoelen, Uiterdijk | ||
Maurik, Beldert | ||
Maurik, Mauriksestraat | ||
Maurik, Tielsestraat 68 | ||
Maurik, Tielsestraat 43 | ||
Maurik, Tielsestraat / Provinciale Weg | ||
Maurik, Meidoornstraat | ||
Maurik, Rabobank | ||
Maurik, Brandweerkazerne | ||
Maurik, Sportpark | ||
Maurik, Doejenburg | ||
Eck en Wiel, Homoetsestraat | ||
Eck en Wiel, Muziektent |
Geschiedenis
Lijn 44 ontstond bij de start van Arriva in Rivierenland op 5 januari 2003. Toen werd de bestaande lijn 44 ingekort tot Eck en Wiel. Het traject tussen Eck en Wiel en Kesteren werd grotendeels overgenomen door lijn 41. Op 27 juni 2004 werd de situatie teruggedraaid. Lijn 44 ging weer de route naar Rhenen rijden en lijn 41 werd ook weer naar zijn oude variant teruggedraaid.