Lijn 939 Duisburg Hauptbahnhof Osteingang - Oberhausen Anne-Frank-Realschule
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 939 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DVGsub, STOAGsub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Rijdt sinds | 27 oktober 2019 |
Voorganger(s) | 939 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 939 rijdt van Duisburg Hauptbahnhof via Neudorf, Duissern, Obermeiderich en Oberhausen Hauptbahnhof naar Oberhausen Altstadt.
Route
Halte | ||
Duisburg, Hauptbahnhof Osteingang | ||
Duisburg, Blumenstraße | ||
Duisburg, Bismarckstraße | ||
Duisburg, Kammerstraße | ||
Duisburg, Heinestraße | ||
Duisburg, Holteistraße | ||
Duisburg, Schweizer Straße | ||
Duisburg, Botanischer Garten | ||
Duisburg, Tonstraße | ||
Duisburg, Schnabelhuck | ||
Duisburg, Ruhrau | ||
Duisburg, Ludwig Krohne Straße | ||
Duisburg, Schwiesenkamp | ||
Duisburg, Werthacker | ||
Duisburg, Schwiesenkamp | ||
Duisburg, Ludwig Krohne Straße | ||
Duisburg, Ruhrau | ||
Duisburg, Kanalbrücke | ||
Duisburg, Dümpter Straße | ||
Duisburg, Dümpten Bahnhof | ||
Duisburg, Biggestraße | ||
Duisburg, Oberhauser Straße | ||
Duisburg, Obermeiderich Bahnhof | ||
Oberhausen, Glasstraße | ||
Oberhausen, Babcock Werk 1 | ||
Oberhausen, Pauluskirche | ||
Oberhausen, Bero Zentrum | ||
Oberhausen, Altenberger Straße | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, Marktstraße | ||
Oberhausen, Anne Frank Realschule |
Geschiedenis
Op 27 oktober 2019 werd het busnetwerk in Duisburg ingrijpend gewijzigd. Lijn 939 ging alleen nog tussen Oberhausen en Duisburg Hauptbahnhof rijden. Hierbij werd de route gewijzigd. Voortaan werd via Neudorf gereden in plaats van via Duisburg Stadtmitte. Het traject tussen het Hauptbahnhof en Wedau werd geïntegreerd in de nieuwe ringlijnen 930 en 931. Deze lijnen gingen ook naar onder andere Wanheimerort en Hochfeld rijden waarmee ook gedeeltes van lijnen 923, 937 en 944 werden overgenomen.