Lijn 494 Geilenkirchen, Bahnhof - Lindern Bahnhof (2019)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 494 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Rheinlandbus |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | 0-1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 494 rijdt van Geilenkirchen via Süggerath, Müllendorf, Würm, Beeck en Leiffarth naar Lindern.
Dienstregeling
- Er rijden enkele ritten via of naar Flahstraß en Kraudorf. Deze kunnen op verschillende manieren bediend worden. Tevens rijdt er in beide richtingen één scholierenrit via Würm Kirche.
- In de ochtendspits wordt 1x/2 uur van Geilenkirchen naar Lindern gereden. In de omgekeerde richting en in de middagspits wordt 1x/uur gereden.
- In de vakanties vallen er gaten van meerdere uren in de dienstregeling tijdens de daluren. De ritten via Würm Kirche rijden dan niet.
Route
Halte | ||
Geilenkirchen, Bahnhof | ||
Geilenkirchen, Evangelische Kirche | ||
Süggerath, Oberdorf | ||
Süggerath, Kirche | ||
Süggerath, Unterdorf | ||
Müllendorf, Müllendorf | ||
Müllendorf, Wurmbrücke | ||
Kogenbroich, Kogenbroich | ||
Nirm, Nirm | ||
Kraudorf, Kraudorf | ||
Nirm, Nirm | ||
Kogenbroich, Kogenbroich | ||
Müllendorf, Wurmbrücke | ||
Würm, Prummerner Weg | ||
Würm, Kirche | ||
Beeck, Kreuz | ||
Beeck, Unterdorf | ||
Leiffarth, Abzweigung Beeck | ||
Leiffarth, Sparkasse | ||
Honsdorf, Honsdorf | ||
↓ | Flahstraß, Flahstraß | |
Honsdorf, Honsdorf | ||
Lindern, Bahnhof | ||
Honsdorf, Honsdorf | ||
↓ | Flahstraß, Flahstraß |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 vervielen alle ritten op zaterdag.