Lijn 308 Amsterdam Centraal Station - Purmerend Melkwegbrug
Voormalige snelbuslijn 308 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Waterland (2012-2021) |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | Scania Omnilink (G) |
Periode | 14 december 2014 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 308 |
Opvolger(s) | 308 |
Frequenties
| |
Spits | 6-8x/uur |
Spits (vakantie) | 4x/uur (kerst en zomer) |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 308 reed van Amsterdam via Ilpendam naar Purmerend.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd 6x/uur naar Purmerend gereden en 8x/uur naar Amsterdam.
- In de middagspits werd 6x/uur naar Amsterdam gereden en 8x/uur naar Purmerend.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station IJzijde | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Ilpendam, Dorp | ||
Purmerend, Vurige Staart | ||
Purmerend, Jan Blankenbrug | ||
Purmerend, Aziëlaan | ||
Purmerend, Eufraatlaan | ||
Purmerend, Karavaanstraat | ||
Purmerend, Zoeloestraat | ||
Purmerend, Orinocostraat | ||
Purmerend, Savannestraat | ||
Purmerend, Retiropark | ||
Purmerend, Vallettastraat | ||
Purmerend, Vuurtorengracht | ||
Purmerend, Melkwegbrug |