Lijn 738 Düsseldorf Hauptbahnhof - Mettmann Jubiläumsplatz
Buslijn 738 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Solaris Urbino (G) MAN Lion's City (G) |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 1-6x/uur |
Avond | 1-3x/uur |
Zaterdag | 1-3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 738 rijdt van Düsseldorf Hauptbahnhof via Düsseldorf Gerresheim, Düsseldorf Ludenberg en Düsseldorf Hubbelrath naar Mettmann.
Dienstregeling
- In de spitsuren wordt 6x/uur gereden tussen Hauptbahnhof en Dreherstraße. Vanaf de Dreherstraße wordt 3x/uur doorgereden naar Mettmann.
- In de daluren wordt 6x/uur naar Dreherstraße gereden, 3x/uur naar Gerresheim Krankenhaus en 1x/uur gaat de bus door naar Mettmann.
- In de avonduren en in het weekend wordt 3x/uur gereden naar Gerresheim Krankenhaus en 1x/uur gaat de bus door naar Mettmann.
- In de avonduren rijden de ritten via Am Püttkamp.
Route
Halte | ||
Düsseldorf, Hauptbahnhof | ||
Düsseldorf, Worringer Platz | ||
Düsseldorf, Elisabethkirche | ||
Düsseldorf, Langerstraße | ||
Düsseldorf, Kettwiger Straße | ||
Düsseldorf, Stadtwerke/Düsselstrand | ||
Düsseldorf, Betriebshof Stadtwerke | ||
Düsseldorf, Höherweg | ||
Düsseldorf, Fortunaplatz | ||
Düsseldorf, Rosmarinstraße | ||
Düsseldorf, Dieselstraße | ||
Düsseldorf, Siedlerweg | ||
Düsseldorf, Poststadion | ||
Düsseldorf, Bertastraße | ||
Düsseldorf, Torfbruchstraße | ||
Düsseldorf, Dreherstraße | ||
Düsseldorf, Gerresheim Rathaus | ||
Düsseldorf, Am Lehn | ||
Düsseldorf, Schwarzbachstraße | ||
Düsseldorf, Gräulinger Straße/Gerresheim Krankenhaus | ||
Düsseldorf, Gerresheim Krankenhaus | ||
Düsseldorf, Gallberg | ||
Düsseldorf, Blanckertzstraße | ||
Düsseldorf, Schellbergweg | ||
Düsseldorf, Rotthäuser Weg | ||
Düsseldorf, Klashausweg | ||
Düsseldorf, Am Mergelsberg | ||
Düsseldorf, In der Flieth | ||
Düsseldorf, Am Püttkamp | ||
Düsseldorf, In der Flieth | ||
Düsseldorf, Am Mergelsberg | ||
Düsseldorf, Klashausweg | ||
Düsseldorf, Rotthäuser Weg | ||
Düsseldorf, Neuenhaus | ||
Düsseldorf, Hubbelrath | ||
Düsseldorf, Schmidtberg | ||
Mettmann, Lindchen | ||
Mettmann, Peckhaus/Kreispolizeibehörde | ||
Mettmann, Auf dem Hüls | ||
Mettmann, Stübbenhaus | ||
Mettmann, Am Kolben | ||
Mettmann, Neanderstraße | ||
Mettmann, Zentrum Bahnhof | ||
Mettmann, Jubiläumsplatz |
Geschiedenis
Op 21 februari 2016 waren de werkzaamheden aan de Seibelquerspange afgerond. Als gevolg werd de route ingekort tot het Jubiläumsplatz. Hiermee kwam de bediening van de haltes Seibelstraße en Schellenberg te vervallen. Daarnaast werd de dienstregeling gewijzigd. Voortaan werd doordeweeks 6x/uur in plaats van 3x/uur gereden tussen het Hauptbahnhof en de Dreherstraße, daarnaast verviel de halfuursdienst tussen Gerresheim en Hubbelrath tijdens de daluren. Tegelijkertijd werd er een frequentie verhoging op lijn 733 van en naar Hubbelrath doorgevoerd. In het weekend en de avonduren werd de frequentie tussen het Hauptbahnhof en Gerresheim Krankenhaus verhoogd van 1x/uur naar 3x/uur. Op zaterdag werd de frequentie tussen Gerresheim en Mettmann verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.