Lijn 604 Made Kanaalweg - Andel Prinsentuin College
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 604 | |
Vervoerder(s) | Bravo (TCR i.o.v. Arriva) |
Concessie | West-Brabant (2015-2022) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter City |
Periode | 14 december 2014 t/m 9 december 2017 |
Voorganger(s) | 604 |
Opvolger(s) | 670, 671 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 604 reed van Made via Geertruidenberg, Raamsdonksveer, Hank en Sleeuwijk naar het Prinsentuin College te Andel.
Dienstuitvoering
- In de ochtend werden twee ritten naar Andel gereden, in de middag twee ritten naar Made.
Route
Halte | ||
Made, Kanaalweg | ||
Geertruidenberg, Schonckplein | ||
Geertruidenberg, Strijenlaan | ||
Geertruidenberg, Gouveneurslaan | ||
Geertruidenberg, Schoutenlaan | ||
Geertruidenberg, Statenlaan | ||
Raamsdonksveer, Keizersdijk | ||
Raamsdonksveer, Rembrandtlaan | ||
Raamsdonksveer, Van Wijngaardenstraat | ||
Raamsdonksveer, Hooipolder | ||
Raamsdonksveer, Breetweerlaan | ||
Raamsdonksveer, Essenboom | ||
Hank, Rijksweg A27 | ||
Sleeuwijk, Tol Oost | ||
Sleeuwijk, Vijverplein | ||
Andel, Prinsentuin College |
Geschiedenis
- Op 14 december 2014 werd Arriva de nieuwe vervoerder. In de route en frequentie veranderde niets.
- Op 10 december 2017 werd lijn 604 vernummerd naar lijn 670. De route wordt verlengd via Made (dorp) naar Wagenberg. In Raamsdonksveer wordt niet meer via de Van Wijgaardenstraat gereden, maar via de Collegeweg. Dit deel van de route wordt overgenomen door lijn 671.