Lijn 35 Rotterdam, Station Noord - Station Alexander
Voormalige buslijn 35 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessies | Rotterdam stadsvervoer, Bus Rotterdam (2013-2019) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Rotterdam |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Periode | 24 mei 2004 t/m 13 december 2014 |
Opvolger(s) | 35 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2-3x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 35 reed van Station Noord, via Schiebroek, Hillegersberg, Nieuw Terbregge en Ommoord naar Station Alexander.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Station Noord (Busstation) | ||
Rotterdam, Station Noord (Straatweg) | ||
Rotterdam, Kootsekade | ||
Rotterdam, Bergpolderplein | ||
Rotterdam, Erasmussingel | ||
Rotterdam, Buitenzorg | ||
Rotterdam, Rijndam Revalidatiecentrum | ||
Rotterdam, De Wilgenborgh | ||
Rotterdam, Wilgenlei | ||
Rotterdam, Schiehoven | ||
Rotterdam, Wilgenplaslaan | ||
Rotterdam, Kastanjeplein | ||
Rotterdam, Peppelweg | ||
Rotterdam, Adrianalaan | ||
Rotterdam, Hazelaarweg | ||
Rotterdam, Abeelweg | ||
Rotterdam, Humanitas-Akropolis | ||
Rotterdam, Achillesstraat | ||
Rotterdam, Minervalaan | ||
Rotterdam, Bergse Dorpsstraat | ||
Rotterdam, Grindweg | ||
Rotterdam, Plevierlaan | ||
Rotterdam, Burg. van Kempensingel | ||
Rotterdam, Jeroen Boschlaan | ||
Rotterdam, Molenhoek | ||
Rotterdam, Prinses Irenebrug | ||
Rotterdam, Nico van der Valkweg | ||
Rotterdam, Terbregseweg | ||
Rotterdam, Droogbloem | ||
Rotterdam, Stamroos | ||
Rotterdam, Varenhof | ||
Rotterdam, Lorentzweg | ||
Rotterdam, Brantingweg | ||
Rotterdam, Selma Lagerlöfweg | ||
Rotterdam, Leermos | ||
Rotterdam, Hesseplaats | ||
Rotterdam, Barberakruid | ||
Rotterdam, Cordell Hullplaats | ||
Rotterdam, Graskruid | ||
Rotterdam, Station Alexander |
Geschiedenis
Deze lijn ontstond op 24 mei 2004.
Op 14 december 2008 ging de eerste concessie Rotterdam Stadsvervoer van start, die na onderhandse gunning in handen bleef van de RET. In het lijnennet werden op genoemde datum forse wijzigingen aangebracht. Op licht gewijzigde vertrek- en aankomsttijden na, bleven de route en dienstregeling van deze lijn ongewijzigd.
Vanaf 15 december 2013 is de frequentie 's avonds na 21:00 verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.
Met ingang van 14 december 2014 rijdt lijn 35 via de Ringdijk naar metrostation Melanchthonweg. De route door Schiebroek en de verbinding met Station Noord worden overgenomen door lijn 174.
- Voormalige lijn 35
- Voormalige buslijnen
- Concessie Rotterdam stadsvervoer (voormalige lijnen)
- Concessie Bus Rotterdam (2013-2019) (voormalige lijnen)
- Stadsdienst Rotterdam (voormalige lijnen)
- Plaats Rotterdam
- Station Rotterdam Noord
- Rotterdam Hesseplaats
- Rotterdam Graskruid
- Rotterdam Alexander Prins Alexanderlaan