Lijn 15 Brugge Station - Sint-Andries De Prange
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 jan 2017 om 18:36
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 15 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brugge |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 3x/uur (tot 20:30 uur) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 15 rijdt van het Centrum via station Brugge en Sint-Andries naar De Prange.
Dienstregeling
- De ritten richting Sint-Andries beginnen in het Centrum, maar de ritten vanuit Sint-Andries eindigen bij het Station.
- Op zondag wordt tot 13:00 uur één keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
↓ | Brugge, Stadsschouwburg | |
Brugge, Kipstraat | ||
Brugge, Poitevinstraat | ||
Brugge, Howest | ||
Brugge, Nikolaas Gombertstraat | ||
Brugge, Ezelpoort | ||
Brugge, Beenhouwerstraat | ||
Brugge, Hoefijzer | ||
↓ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Station | ||
Sint-Andries, Sint-Lodewijk | ||
Sint-Andries, Phare | ||
Sint-Andries, Sint-Baafskerk | ||
Sint-Andries, Lange Munt | ||
Sint-Andries, Manitoba | ||
Sint-Andries, De Nieulant | ||
Sint-Andries, Boeverbos | ||
Sint-Andries, Kerk | ||
Sint-Andries, Molendorp | ||
Sint-Andries, Korte Molen | ||
Sint-Andries, Zandstraat | ||
Sint-Andries, Koude Keuken | ||
Sint-Andries, Patrijzenweg | ||
Sint-Andries, Gruitstraat | ||
Sint-Andries, Blijmare | ||
Sint-Andries, Ter Zale | ||
Sint-Andries, Knotwilgen | ||
Sint-Andries, De Prange |