Lijn 17 Roermond Station - Beesel Markt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 dec 2016 om 00:36
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Lei Wolters i.o.v. Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Roermond |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 9 december 2012 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 17 |
Opvolger(s) | 66 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Lijn 17 reed van Roermond via Asenray, Boukoul en Swalmen naar Beesel.
Dienstregeling
- In de spitsuren tijdens de vakantiedienst en altijd in de dal-, avond- en weekenduren werd van/naar Beesel gereden. Aldaar reed de bus verder als lijn 55 (Reuver Bosdael) of lijn 56 (Reuver Offenbeek).
- Enkele zeer late ritten en alle ritten op zondag reden als belbus.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
Roermond, Oranjelaan/Roncalli | ||
Roermond, Castorstraat | ||
Roermond, Jagerstraat | ||
Roermond, Middenhoven | ||
Roermond, Tuin/Woonboulevard | ||
Asenray, Thusserhof | ||
Asenray, Dorpsstraat/Duiperweg | ||
Asenray, Dorpsstraat/Maalderweg | ||
Asenray, Elmpterweg | ||
Boukoul, Boven Boukoul | ||
Boukoul, Heikamp | ||
Swalmen, Prinses Amaliahof | ||
Swalmen, Neerstraat | ||
Swalmen, Station Veolia | ||
Beesel, Markt |
Geschiedenis
Met ingang van dienstregeling 2013 per 9 december 2012 ging lijn 17 in de daluren, 's avonds, in het weekend en tijdens vakantieperioden doorrijden naar Beesel. Aldaar ging de bus verder als lijn 55 (Reuver Bosdael) of lijn 56 (Reuver Offenbeek). In de spitsuren werd Beesel bediend door lijn 66 en reed lijn 17 tot Swalmen.
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Op dat moment verviel lijn 17 en ook de bediening van Boukoul en Asenray. Het trajectdeel tussen Swalmen en Beesel bleef wel bediend door lijn 66.