Lijn 17 Hoorn Station - Oostwoud Dorpsstraat
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2008-2018) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Periode | 14 december 2008 t/m 12 december 2009 |
Voorganger(s) | 37 |
Opvolger(s) | 11 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 17 reed van Hoorn via Zwaag, Nibbixwoud en Midwoud naar Oostwoud.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Van Dedemstraat/Keern | ||
Hoorn, Geldelozeweg | ||
Hoorn, Sluiswachter | ||
Hoorn, Torenwachter | ||
Zwaag, Sluisje | ||
Zwaag, Oude Veiling | ||
Zwaag, Krijterslaan | ||
Zwaag, Anjerhof | ||
Zwaag, Pastoor Nuijenstraat | ||
Zwaag, Butterwoud | ||
Zwaag, Unjerpad | ||
Zwaag, Dijkgraaf | ||
Zwaagdijk, Deureweg | ||
Nibbixwoud, De Driesprong | ||
Nibbixwoud, Woudhoek | ||
Benningbroek, Oosterstraat | ||
Midwoud, Halfweg | ||
Midwoud, Dorpsstraat | ||
Midwoud, Yvo Janszlaan | ||
Midwoud, De Zuid | ||
Midwoud, Gemeentehuis | ||
Oostwoud, Dorpsstraat |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd de oude lijn 37 vernummerd naar 17. Het traject Oostwoud - Abbekerk kwam, zonder enige vervanging, geheel te vervallen en ook de route via Wognum en Risdam kwam te vervallen. Komende vanuit Oostwoud, ging deze nieuwe lijn voortaan via Zwaag rijden. Over het gehele traject ging deze nieuwe lijn 1x/uur rijden, waarbij dit overdag tot Zwaag Oosterpolder aangevuld werd tot een halfuursdienst.
Op 13 december 2009 werden deze lijn en lijn 11 samengevoegd tot een nieuwe lijn 11 die van Hoorn naar Oostwoud ging rijden. De route tussen beide plaatsen liep voortaan via Wognum i.p.v. Zwaag. De dienstregeling bleef grotendeels gelijk; 1x/uur het hele traject en 1x/uur tot Zwaag.