Treinserie 5650 (België 2014)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
[[Categorie:Belgische dienstregeling {{{dienstregeling}}}|L5600]]
Belgische treinserie L5600 | |
---|---|
Traject | Huy (Hoei) - Namen (- Tamines) |
Dienstregeling | [[NMBS Dienstregeling {{{dienstregeling}}}|{{{dienstregeling}}}]] |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | Klassiek Motorstel, AM80, AM08 |
Treinsoort | Lokaaltrein |
Frequentie | 1x/uur (1x/2 uur in weekend) |
Opmerkingen | - |
Treinserie 5600 is de lokaaltrein tussen Hoei en Namen. In de spitsen en avonduren wordt doorgereden naar Tamines. In de ochtendspits beginnen twee ritten in Luik en eindigt één rit in Herstal.
Traject
Categorieën:
- Verouderde Belgische treinseries
- Belgische treinserie
- Lokaaltrein
- Belgische treinserie L5600
- Station Herstal
- Station Liège-Palais
- Station Liège-Jonfosse
- Station Liège-Guillemins
- Station Sclessin
- Station Pont-de-Seraing
- Station Jemeppe-sur-Meuse
- Station Flémalle-Grande
- Station Leman
- Station Flémalle-Haute
- Station Engis
- Station Haute-Flône
- Station Amay
- Station Ampsin
- Station Huy
- Station Statte
- Station Bas-Oha
- Station Andenne
- Station Château-de-Seilles
- Station Sclaigneaux
- Station Namêche
- Station Marche-les-Dames
- Station Namur
- Station Ronet
- Station Flawinne
- Station Floreffe
- Station Franière
- Station Moustier
- Station Jemeppe-sur-Sambre
- Station Ham-sur-Sambre
- Station Auvelais
- Station Tamines