Lijn
|
Route
|
Periode
|
Lijn 71 t/m 80
|
80
|
Amersfoort - Leusden - Woudenberg - Scherpenzeel - Renswoude - Veenendaal - Rhenen - Wageningen - Renkum - Oosterbeek - Arnhem
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 81 t/m 90
|
81
|
Arnhem - Oosterbeek - Renkum - Wageningen - Rhenen - Veenendaal - Renswoude - Scherpenzeel - Woudenberg - Austerlitz - Zeist - De Bilt - Utrecht
|
3 juni 1973 t/m 27 mei 2000
|
82
|
Arnhem - Oosterbeek - Doorwerth - Wageningen Hoog - Bennekom - Ede
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
83
|
Wageningen - Bennekom - Ede
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
85
|
Ede - Veenendaal - Amerongen
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
86
|
Arnhem - Oosterbeek - Wolfheze
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 160 t/m 169
|
164
|
's-Hertogenbosch - Hedel - Velddriel - Kerkdriel - Rossum - Heerewaarden - Dreumel
|
onbekend t/m onbekend (iig drgl 1989/1990)
|
164
|
's-Hertogenbosch - Hedel - Velddriel - Kerkdriel - Rossum
|
onbekend t/m onbekend
|
164
|
's-Hertogenbosch - Hedel - Velddriel - Kerkdriel - Rossum - Heerewaarden - Dreumel - Wamel - Beneden-Leeuwen - Boven-Leeuwen - Druten
|
onbekend t/m onbekend
|
165
|
's-Hertogenbosch - Hedel - Velddriel - Kerkdriel - Rossum
|
onbekend t/m 3 januari 2003
|
165
|
's-Hertogenbosch - Hedel - Velddriel - Kerkdriel - Rossum - Heerewaarden - Dreumel - Wamel - Beneden-Leeuwen - Boven-Leeuwen - Druten
|
4 januari 2003 t/m heden
|
166
|
's-Hertogenbosch - Hedel - Ammerzoden - Well
|
24 mei 1998 t/m onbekend
|
166
|
's-Hertogenbosch - Hedel - Ammerzoden - Well
|
onbekend t/m heden
|