Lijn 80 Hardenberg Centrum - Holten Scholengemeenschap
Buslijn 80 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Berkhof Citea |
Rijdt sinds | 7 decembber 2013 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | 0-2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80 rijdt Hardenberg via Bergentheim, Sibculo, Westerhaar, Vriezenveen, Wierden, Rijssen, Enter, Goor en Markelo naar Holten.
Route
Halte | ||
Hardenberg, Centrum | ||
Hardenberg, Parkweg 57 | ||
Hardenberg, Waterinkschool | ||
Hardenberg, Station | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Wavin | ||
Hardenberg, Handelsstraat | ||
Hardenberg, De Nieuwe Haven | ||
Hardenberg, Bruchterbeekweg | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Gereformeerde Kerk | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Pannemansbos | ||
Kloosterhaar, Horstra | ||
Kloosterhaar, Post | ||
Kloosterhaar, Oude Vaart | ||
Kloosterhaar, Viersprong | ||
Kloosterhaar, Schoolstraat | ||
Westerhaar, Bergweg | ||
Westerhaar, Driesprong | ||
Westerhaar, Meijerboersweg | ||
Westerhaar, Schapenweg | ||
Westerhaar, Wollegrasstraat | ||
Westerhaar, Busstation | ||
Westerhaar, Leidijk | ||
Westerhaar, De Klaampe | ||
Westerhaar, Sluiskade | ||
Vriezenveen, Dalweg | ||
Vriezenveen, Westerveenweg | ||
Vriezenveen, t Midden | ||
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Vriezenveen, De Zuivering | ||
Vriezenveen, Oostermaatweg | ||
Almelo, Meulenbelt | ||
Almelo, Huize Alexandra | ||
Almelo, Meulenbeldlaan | ||
Almelo, Elsboerlaan | ||
Almelo, Buurstede | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Tijhofslaan | ||
Almelo, Boddenstraat | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Bellavistastraat | ||
Almelo, Egbert Ten Catelaan | ||
Almelo, Transformator | ||
Wierden, Aadorpsweg | ||
Wierden, Akeleistraat | ||
Wierden, N.H. Kerk | ||
Wierden, Smeijerskampstraat | ||
Wierden, Enterweg | ||
Notter, Nijstad | ||
Notter, Grimberg | ||
Notter, Klokkendijk | ||
Rijssen, Stationsdwarsweg | ||
Rijssen, Oude Veemarkt | ||
Rijssen, Station NS | ||
Rijssen, Oude Veemarkt | ||
Rijssen, Parkstede | ||
Rijssen, Schapendijk | ||
Rijssen, Reggesteyn/Cattelaar | ||
Rijssen, Kapoene | ||
Enter, Rohaan | ||
Enter, Stationsweg | ||
Enter, Brandput | ||
Enter, RK Kerk | ||
Enter, Braamhaar | ||
Enter, Heerink | ||
Enter, Jagersweg | ||
Markelo, School | ||
Goor, Reggebrug | ||
Goor, Zomerweg | ||
Goor, OAD Garage | ||
Goor, Korte Dijk | ||
Goor, Herman Heijermansstraat | ||
Goor, Station | ||
Goor, Huishoudschool | ||
Goor, Jachtlust | ||
Markelo, Hazenkamp | ||
Markelo, Herikerberg | ||
Markelo, Hessenheem | ||
Markelo, De Koekoek | ||
Markelo, Gemeentehuis | ||
Markelo, Larenseweg | ||
Markelo, Krabbenbos | ||
Markelo, Cafe de Poppe | ||
Holten, Borkeld | ||
Holten, De Driesprong | ||
Holten, Kerkhofsweg | ||
Holten, Station NS | ||
Holten, Centrum | ||
Holten, Koningin Wilhelminastraat | ||
Holten, Diessenplas | ||
Holten, Scholengemeenschap |
Geschiedenis
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over ten koste van Connexxion. Door aanpassingen in de dienstregeling is deze lijn komen te vervallen doordat lijn 80 en lijn 91 zijn samengevoegt tot een nieuwe lijn 80.