Lijn 159 Medemblik Busstation - Wieringerwerf De Maaier
Voormalige buslijn 159 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Kop van Noord-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 2x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 159 reed van Medemblik via Kreileroord naar Wieringerwerf.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Medemblik, Busstation | ||
Medemblik, Wagenpad | ||
Kreileroord, Oostermiddenmeerweg | ||
Kreileroord, Schervenweg | ||
Kreileroord, Noorderdijkweg | ||
Kreileroord, Zuiderkwelweg | ||
Kreileroord, Zeugweg | ||
Wieringerwerf, De Terp | ||
Wieringerwerf, De Maaier |
Geschiedenis
Op een onbekend moment werd het eindpunt in Medemblik verlegd van/naar het Busstation.