Lijn 156 Alkmaar Station - Sint Maarten Gemeentehuis
Voormalige buslijn 156 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 26 mei 1979 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 156 reed van Alkmaar via Schoorldam, Warmenhuizen en Tuitjenhorn naar Sint Maarten.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Zeswielenstraat | ||
Alkmaar, Weg naar Huiswaard | ||
Alkmaar, Drechterwaard | ||
Koedijk, Maalderij Bos | ||
Koedijk, Burg. Kooimanstraat | ||
Koedijk, Café Bontekoe | ||
Schoorldam, Huiskebuurtweg | ||
Schoorldam, Westfriesedijk | ||
Warmenhuizen, Van Wonderen | ||
Warmenhuizen, Oud Wulpendorp | ||
Warmenhuizen, De Baan | ||
Tuitjenhorn, Sportlaan | ||
Tuitjenhorn, Rijperweg | ||
Tuitjenhorn, Wijzendweg | ||
Sint Maarten, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 27 mei 1979 werd de lijn met behoud van dienstregeling ingekort tot Tuitjenhorn vanwege de dubbelbediening met lijn 155 na verlenging van laatstgenoemde lijn naar Schagen.