Lijn 91 Den Haag Station HS - Katwijk Rijnsoever
Voormalige buslijn 91 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 91 reed van Den Haag via Wassenaar naar Katwijk.
In de brede middagspits reed de bus niet verder dan Wassenaar.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Station HS | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Bezuidenhout/Laan van N.O.I. | ||
Wassenaar, Wittenburgerweg | ||
Wassenaar, Kieviet | ||
Wassenaar, van Oldenbarneveltweg | ||
Wassenaar, Van Cranenburghlaan | ||
Wassenaar, Donker Curtiuslaan | ||
Katwijk a/d Rijn, Molentuinweg | ||
Katwijk aan Zee, Vuurbaakplein | ||
Katwijk aan Zee, Rijnmond | ||
Katwijk aan Zee, Rijnsoever |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de NZH.
In de dienstregeling 1974/1975 werd de overdag 2x/uur het hele traject gereden en werd 's avonds 1x/uur gereden tussen Katwijk en Wassenaar Van Oldenbarneveldtweg, met aansluiting op lijn 43 naar Den Haag.
In de dienstregeling 1977/1978 werd inmiddels buiten de spitsuren alleen nog gereden tussen Den Haag en Wassenaar, bij de halte Cranenburghlaan zou de bus voortaan eindigen. Slechts in de spitsuren reed de bus nog van/naar Katwijk.
Mogelijk werd de frequentie op zondag verlaagd naar 1x/uur vanaf 1 juni 1980.