Lijn 145 Hoorn Station NS - Enkhuizen Station NS
Voormalige buslijn 145 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 145 reed van Hoorn via Zwaag, Zwaagdijk, Hoogkarspel, Grootebroek en Bovenkarspel naar Enkhuizen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Hoorn, Oscar Romero | ||
Zwaag, Postkantoor | ||
Zwaagdijk, Van Diepen | ||
Zwaagdijk, WFO/ABC | ||
Hoogkarspel, Tolhek | ||
Lutjebroek, Sint Nicolaas | ||
Grootebroek, Schaperstraat | ||
Bovenkarspel, Florasingel | ||
Bovenkarspel, Protestantse Kerk | ||
Enkhuizen, Station NS |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn precies is ontstaan.
In de dienstregeling 1990/1991 werd op maandag t/m zaterdag overdag 1x/uur het hele traject gereden, in de avonduren en op zondag werd 1x/uur als belbus gereden tussen Enkhuizen en Hoogkarspel, voor alle haltes moest gereserveerd worden, behalve de beginhaltes. In Hoogkarspel werd aansluiting geboden op lijn 144 van/naar Hoorn.