Lijn 42 Noordwijk Vuurtorenplein - Leiderdorp Rijnland Ziekenhuis
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 42 reed van Noordwijk via Voorhout, Oegstgeest en Leiden naar Leiderdorp.
Route
Halte | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk, Duinpark | ||
Noordwijk, v.d. Mortelstraat | ||
Voorhout, Nagelbrug | ||
Oegstgeest, Haaswijklaan | ||
Oegstgeest, Irislaan | ||
Oegstgeest, Marelaan | ||
Leiden, Diaconessenhuis | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Leiderdorpse Brug | ||
Leiderdorp, Vronkenlaan | ||
Leiderdorp, Winkelhof | ||
Leiderdorp, Rijnland Ziekenhuis |
Geschiedenis
Op 14 december 2008 werd het lijnennet op de assen Leiden - Katwijk/Noordwijk aangepast. De lijnen 31, 40 t/m 42 werden allen opgeheven. Voor de trajecten binnen Leiden waren de nieuwe lijnen 11, 12 en 13 het alternatief. Vanaf station Leiden Centraal waren de nieuwe lijnen 36, 37 en 38 naar Katwijk het alternatief en de lijnen 40 en 44 voor de richting Noordwijk.