Lijn 592 Diest Station - Keiberg Kerkhof
Buslijn 592 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Leuven |
Lijnsoort | Schoolbus |
Lijnkleur | 592 |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2023 |
Voorganger(s) | 35 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 592 rijdt van Diest via Kaggevinne, Scherpenheuvel, Schoonderbuken en Messelbroek naar Keiberg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Keiberg naar Diest.
- In de middagspits rijden twee ritten van Diest naar Keiberg.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit van Diest naar Keiberg; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Diest, Station | ||
Diest, Atheneum | ||
Diest, Euro Shoe | ||
Diest, Stadion | ||
Diest, Sint-Jansplein | ||
Diest, Hasseltse Poort | ||
Diest, Leuvensepoort | ||
Kaggevinne, Drukkerij | ||
Kaggevinne, Gemeentehuis | ||
Kaggevinne, Kerk | ||
Kaggevinne, Halfweg | ||
Kaggevinne, Koebaan | ||
Kaggevinne, Sint-Jan Berchmansstraat | ||
Scherpenheuvel, Pompken | ||
Scherpenheuvel, Op 't Hof | ||
Scherpenheuvel, Gemeentehuis | ||
Scherpenheuvel, Station | ||
Scherpenheuvel, Weg op Keiberg | ||
Scherpenheuvel, Witte Hoeve | ||
Scherpenheuvel, Merellaan | ||
Scherpenheuvel, Oude Tiensestraat | ||
Scherpenheuvel, Kapelleke | ||
Scherpenheuvel, Valvoortstraat | ||
Schoonderbuken, Kerk | ||
Schoonderbuken, Miskruis | ||
Schoonderbuken, Hoensberg | ||
Schoonderbuken, Groenhove | ||
Schoonderbuken, Koestraat 5 | ||
Messelbroek, Mannenberg | ||
Messelbroek, Tieltsebaan | ||
Messelbroek, Puttestraat | ||
Messelbroek, Engelenberg | ||
Messelbroek, Kerk | ||
Messelbroek, De Broodhoek | ||
Messelbroek, Maasstraat | ||
Keiberg, Pelgrimsstraat | ||
Keiberg, Kerkhof |
Geschiedenis
Op 1 juli 2023 werd de volgende fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Deze lijn werd op genoemde datum vernummerd naar lijn 30 en daarbij bleef alleen de hoofdroute tussen Aarschot, Rillaar, Scherpenheuvel en Diest bestaan via dezelfde route. Voor de bediening van Messelbroek en Keiberg met zowel Diest als Aarschot werd een tweetal vervangende schoolbussen geïntroduceerd. De nieuwe lijn 592 ging daarbij de schoolbediening verzorgen van en naar Diest.