Lijn 155 Anderlecht Het Rad - Halle AZ Sint-Maria
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 155 in België | |
Vervoerder(s) | (Flanders Bus i.o.v.) De Lijn |
Entiteit | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:10) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 155 rijdt van Anderlecht via Drogenbos, Ukkel, Linkebeek, Sint-Genesius-Rode, Alsemberg, Dworp, Essenbeek en Sint-Rochus naar Halle.
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag buiten schoolvakanties wordt het hele traject gereden.
- Tijdens de schoolvakanties wordt 1x per uur het hele traject gereden en wordt 1x per uur binnen Halle gereden.
- Op zondag wordt alleen tussen Halle en Drogenbos gereden en rijdt slechts een enkele rit van/naar Anderlecht.
- Ten behoeve van scholieren rijden enkele ritten van/naar het Atheneum/Don Bosco in Halle.
Route
Halte | ||
Anderlecht, Het Rad (La Roue) | ||
Anderlecht, COOVI (CERIA) | ||
Anderlecht, Bollinckx | ||
Anderlecht, Mozart | ||
Drogenbos, Pathé | ||
Drogenbos, Dorent | ||
Drogenbos, Shopping | ||
Drogenbos, Eggergat | ||
Ukkel, Kruispunt Stalle (Carrefour Stalle) | ||
Ukkel, Egide van Ophem | ||
Ukkel, Vergeet-mij-nietjes (Myosotis) | ||
Ukkel, Hercule Poirot | ||
Ukkel, Kalevoet Station | ||
Ukkel, Horzel (Bourdon)) | ||
Ukkel, Vleeskersen (Bigarreaux) | ||
Ukkel, Noordkrieken (Griottes) | ||
Ukkel, Moensberg | ||
Ukkel, Oude Weg (Vieux Chemin) | ||
Linkebeek, Dapperen (Braves) | ||
Linkebeek, Van Lishout | ||
Linkebeek, Kasteeldreef (Drève du Château) | ||
Linkebeek, Krekelendries | ||
Linkebeek, Grasmus | ||
Linkebeek, Hoeve | ||
Linkebeek, Esselaar | ||
Linkebeek, Spoorwegbrug | ||
Linkebeek, Amnesty | ||
Sint-Genesius-Rode, Nelson Mandela | ||
Sint-Genesius-Rode, Linkebeeksedreef | ||
Sint-Genesius-Rode, Zoniënwoud | ||
Sint-Genesius-Rode, Ahornlaan | ||
Sint-Genesius-Rode, Grote Hut | ||
Sint-Genesius-Rode, Elvis Presley | ||
Sint-Genesius-Rode, Astrid | ||
Sint-Genesius-Rode, Dragonderstraat | ||
Sint-Genesius-Rode, Den Hoek Kerk | ||
Sint-Genesius-Rode, Den Hoek Station | ||
Sint-Genesius-Rode, Hof ten Berg | ||
Sint-Genesius-Rode, Klein Luik | ||
Sint-Genesius-Rode, Brouwerij De Greef | ||
Sint-Genesius-Rode, Wauterbos Sport | ||
Sint-Genesius-Rode, Fonteinstraat | ||
Alsemberg, Winderickxplein | ||
Sint-Genesius-Rode, Tenbroek | ||
Sint-Genesius-Rode, Zavelberg | ||
Alsemberg, Oude Nijvelsebaan | ||
Alsemberg, Herisemmolen | ||
Dworp, Destelheide | ||
Dworp, Smulders | ||
Dworp, Sportschuur | ||
Dworp, Gravenhof | ||
Dworp, Willemskouter | ||
Dworp, Krabbos | ||
Essenbeek, 's-Hertogenbos | ||
Essenbeek, Mooi Vergezicht | ||
Essenbeek, Arenberg | ||
Essenbeek, De Floere | ||
Essenbeek, Beschutte Werkplaats | ||
Essenbeek, Kerkhof | ||
Essenbeek, Kerk | ||
Essenbeek, Nijvelsesteenweg | ||
Sint-Rochus, Kruisstraat | ||
Sint-Rochus, E. Duezstraat | ||
Sint-Rochus, Veldstraat | ||
Sint-Rochus, Jubellaan | ||
Sint-Rochus, Leopoldstraat | ||
Sint-Rochus, Goudvinkenlaan | ||
Sint-Rochus, Kerk | ||
Halle, Afstaphalte Station | ||
Halle, Station | ||
Halle, Park | ||
Halle, Arkenvest | ||
Halle, Afstaphalte Station | ||
Halle, Park/Suikerkaai | ||
Halle, Bergense Poort | ||
Halle, Demaeghtlaan | ||
Halle, AZ Sint-Maria | ||
Halle, Ninoofse Poort | ||
Halle, Groeningestraat | ||
Halle, Atheneum | ||
↓ | Halle, Don Bosco | |
↑ | Halle, Atheneum |
Wijzigingen
Met ingang van 4 januari 2016 werden de rijtijden aangepast. De frequentie bleef verder gelijk.
Op een onbekend moment, vermoedelijk 10 december 2017, werd de frequentie op zaterdag verlaagd naar 1x per uur over het hele traject.