Lijn 11 Hasselt Station - Maaseik Van Eycklaan
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 11s in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool newA360H |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet (zomer, kerst) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 11s rijdt van Hasselt via Diepenbeek, Genk, Lanklaar, Stokkem, Dilsen, Rotem en Elen naar Maaseik.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden drie ritten naar Hasselt en in de middagspits drie ritten naar Maaseik.
Route
Halte | ||
Hasselt, Station | ||
Hasselt, Molenpoort | ||
Hasselt, Dusartplein | ||
Hasselt, Kapermolen | ||
Hasselt, Provinciehuis | ||
Diepenbeek, Agoralaan | ||
Diepenbeek, Universiteit | ||
Diepenbeek, Agoralaan | ||
Genk, Station | ||
Genk, Shopping Center | ||
As, Weg naar Lanklaar | ||
Lanklaar, Homo | ||
Lanklaar, Heideweelde | ||
Lanklaar, Nijverheidslaan | ||
Lanklaar, Kruispunt | ||
Stokkem, Langs de Graaf | ||
Stokkem, Koeweert | ||
Dilsen, Kruispunt | ||
Rotem, Kruispunt | ||
Elen, Kruispunt | ||
Maaseik, Van Eycklaan |