Lijn 8 Deventer, Station - Centrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 apr 2021 om 22:21
Voormalige buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Deventer |
Materieel | Renault Master |
Periode | 11 december 2011 t/m 29 juni 2014 |
Voorganger(s) | 8 |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 8 reed van het Station naar het Centrum.
Route
Halte | ||
↓ | Deventer, Busstation/NS | |
Deventer, Cultureel Centrum | ||
Deventer, Pikeursbaan | ||
Deventer, Boreelkazerne | ||
Deventer, Zandpoort | ||
Deventer, Grote Kerkhof | ||
Deventer, Stromarkt | ||
Deventer, Van Twickelostraat | ||
Deventer, T.G. Gibsonstraat | ||
Deventer, Groote en Voorster | ||
Deventer, Sijzenbaan | ||
↓ | Deventer, Busstation/NS |
Geschiedenis
Op 11 december 2011 werd de route in het centrum fors uitgebreid. Wel werd de frequentie verlaagd naar 3x/uur doordeweeks overdag en naar 2x/uur op zaterdag en koopzondag.
Op 8 december 2013 werd de frequentie in de spitsuren verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur en in de daluren van 3x/uur naar 1x/uur. Op koopzondag kwamen alle ritten te vervallen.
Op 29 juni 2014 werd deze lijn opgeheven vanwege het lage reizigersaantal.