Lijn 646 Middelburg Station - Goes Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 646 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City (G) CNG |
Rijdt sinds | 1 maart 2015 |
Voorganger(s) | 646 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag (ri. Goes) 3x/dag (ri. Middelburg) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/dag (ri. Middelburg) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 646 rijdt van Middelburg via Arnemuiden naar Goes.
Dienstregeling
- Er wordt 4x/dag gereden richting Goes.
- Er wordt 4x/dag gereden richting Middelburg.
- In de vakantieperioden wordt niet gereden.
Richting Goes
- De eerste en tweede rit rijden vanaf Middelburg Station direct naar het Calvijn College in Goes.
- De derde en vierde rit rijden vanaf Middelburg via Arnemuiden naar het Station van Goes.
Richting Middelburg
- Er wordt drie keer gereden van Goes Station naar Middelburg Station, waarvan één keer niet via het Calvijn College.
- Ook rijdt er een rit direct van Goes Calvijncollege naar Middelburg.
- Op woensdag rijden er slechts twee ritten.
Ochtendroute
Halte | ||
↓ | Middelburg, Station | |
Goes, Calvijn College | ||
Middelburg, Industrieweg | ||
Arnemuiden, Gerstakker | ||
Arnemuiden, Akkerlaan | ||
Arnemuiden, Brakenburg | ||
Arnemuiden, Clasinastraat | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
↓ | Goes, Station |
Middagroute
Halte | ||
↑ | Middelburg, Station | |
Middelburg, Industrieweg | ||
Arnemuiden, Gerstakker | ||
Arnemuiden, Akkerlaan | ||
Arnemuiden, Brakenburg | ||
70px | Arnemuiden, Clasinastraat | |
↑ | Goes, Calvijn College | |
70px | Goes, Tiendenschuur | |
Goes, Westwal (Centrum) | ||
↑ | Goes, Station |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment kregen de ritten van lijn 646 gewijzigde begin- en eindpunten. Er werden extra ritten toegevoegd, de route via Lewedorp vervalt en de routes naar Krabbendijke en het Ostrea Lyceum in Goes vervallen.
Op 8 januari 2017 werd een aantal middagritten geschrapt.
Op 10 december 2017 verviel de ochtendrit van Arnemuiden naar het Calvijn college.